Krásná a inspirativní rapperka jménem Šarlota je pro mnohé divná a střelená, ale jí to rozhodně nevadí. Svým stylem ukazuje, kdo vlastně je a kdo tomu nerozumí, nestojí jí za řeč. My jsme se s touhle mladou a úspěšnou kočičkou sešli a připravili společně trendy podle Šarloty Frantinové na žhavé léto 2017. Pojďme se na ně podívat.

1. Klobouky, čepice, kšiltovky Šarlota miluje různé doplňky a mezi ně patří právě stylové klobouky, čepice a kšiltovky. Jen málokdy ji potkáte bez krásného doplňku v podobě pokrývky hlavy.

2. Kamínky a třpytky Ozdoby v podobě nalepovacích kamínků a třpytek jako součást make-upu jsou rozhodně TOP trendem na tohle léto. Je to levná záležitost za pár korun, jen stačí být trochu kreativní.

3. Pletené copánky v různých barvách Trendy pletené copánky jste v poslední době určitě zaznamenali u více celebrit. Můžou být jednobarevné, ve více barvách a dokonce si na culíky můžete přidat kroužky, které připomínají piercingy. Šarlota je miluje a hlavně – čím více barev, tím víc to je ona.

4. Náhrdelníky neboli chokers Tento módní doplněk byl hitem v 90. letech. Teď je ale zpět, a to ve velkém stylu. Najdete je v různých barvách, materiálech a několik kusů by vám rozhodně v šatníku chybět nemělo. Sexy rapperka Šarlota je nosí opravdu často a nemůže si je vynachválit.

5. Tylové sukně To je módní kousek, který by měla každá stylová holka vlastnit minimálně jeden. Česká rapperka a zpěvačka jich vlastní několik, různé střihy, třpytky a barvy jsou povoleny, takže vesele do toho.

6. Čelenky z květin Tento módní trend propukl už loni v létě, teď je to ale opravdu hit, který můžete vidět často. Je jedno, jestli je to jednoduchá čelenka, na které je pár kytiček nebo ohromná masivní čelenka připomínající pokrývku hlavy. Šarlota tento doplněk miluje a nedá na něj dopustit.

7. Roztrhané kousky oblečení Nemusíte mít hromadu peněz, abyste se oblékli podle nejnovějších trendů. Šarlota ráda nakupuje v second handech a spoustu kousků pak dotváří doma. Stačí vzít staré triko, upravit, nastřihnout nebo pomalovat a máte skvělý kousek, za který byste v obchodě vyhodili zbytečně moc peněz.

8. Crazy sluneční brýle Tak na to je zpěvačka Šarlota expert. Prostě vezme kamínky, nálepky a různé jiné maličkosti a sluneční brýle dotvoří podle sebe. Máte pak doma jedinečný kousek, který zaručeně nikdo jiný nebude mít.

9. Falešné piercingy Je zbytečné nechávat si propichovat rty, nos nebo uši. Můžete využít falešné piercingy, které není těžké sehnat. Hodně lidí, kteří potkávají Šarlotu se diví, protože nemá ani jeden opravdu propíchlý.

10. Síťované silonky Posledních pár měsíců jste si určitě všimli trendu, který se rozmohl u spousty holek. Síťované silonky pod džíny, kraťasy, sukni nebo šaty jsou HOT! Opravdu je možné je kombinovat s čímkoliv a také v různých barvách.

Inspirovali vás tyhle žhavé trendy na léto? Podívejte se na galerii fotek, jak to nosí Šarlota a co s čím kombinovat, pokud si nevíte rady. Více inspirace a fotografií naleznete také na jejím Instagramu ZDE