Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Toníčka (†8) týrali zrůdní rodiče, už to nevydržel: Vyskočil z okna v 9. patře!

Toníčka (†8) týrali zrůdní rodiče, už to nevydržel: Vyskočil z okna v 9. patře!
Zdroj: Vkontakte
+ Další fotografie
Neštěstí!
Když se vracel malý Toníček (†8) ze školy, už věděl, co ho doma čeká. Sousedé za tenkými stěnami paneláku několik let mlčky poslouchali, jak ho zrůdní rodiče mlátí. Přítrž tomu neučinil ani jeden z nich. Chlapeček se tak rozhodl vymanit se z pekla sám...

Měl celý život před sebou, místo utrpení s krkavčími rodiči ho ale raději předčasně ukončil. Týranému Antonovi (†8) z Ukrajiny roky nikdo nepomohl, a tak si musel pomoct sám.

Psal se pátek 23. srpna, chlapeček se zrovna vracel domů ze školy a už tušil, že ho rodiče zase surově zbijí. Nemýlil se. Za roztržené kalhoty začali Toníčka mlátit pět minut nato, co se za nimi zabouchly dveře. Sousedé to jako pokaždé slyšeli, nikdo ale nic neudělal.

Toníček už nemohl pekelnou bolest vydržet, otci se vytrhl a s rozběhem vyskočil z okna v 9. patře.

"Viděl jsem je přicházet do domu. Za deset minut ležel chlapec na zemi a rodiče za ním po schodech běželi," řekl britskému portálu dailymail.co.uk jeden ze sousedů. Další slyšel řev a pláč, potom už jen hrobové ticho. Na místo přijeli záchranáři, bohužel zbytečně. Osmiletý chlapec po pádu okamžitě zemřel.

Kriminalisté se tragickou smrtí zabývají, podezřívají rodiče ze zanedbání péče. Matka s otcem se k bití syna v den neštěstí i v minulosti přiznali.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy