Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tomu se říká opravdové utrpení: Tahle kočička si stěžuje, že je příliš bohatá!

Clarisse má opravdu pohádkový život. Může si dovolit úplně všechno.
I tak jí bohatství přidělává vrásky.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Každý si občas zasteskne, že by raději opustil práci a měl na kontě několik milionů. Všichni sníme o pohádkovém bohatství a nekonečném přísunu peněz. Pro některé to ale může být prokletí. Své o tom ví mladá slečna Clarisse Lafleur. Jak se jí ve skutečnosti žije?

Podle výpovědi, kterou přinesla v rozhovoru pro deník Daily Mail, to až tak super nebude. Dívka se spíše trápí, nedělá jí dobře, že si může kdykoli natáhnout ruku pro peníze. Raději by si vydělávala sama.

Hlavním důvodem je šikana ze strany obyčejných lidí. Ti se do ní nevybíravě pouštějí právě kvůli jejímu tučnému kontu. Jednou to dokonce zašlo tak daleko, že jí jeden muž popřál něco dost hnusného.

„Jsem snadný terč. Jsem mladá, bohatá blondýna, lidé mě často nazývají děvkou nebo dalšími podobnými výrazy. Na sociální síti mi dokonce jeden muž napsal, že si přeje, abych onemocněla rakovinou,“ uvedla Clarisse smutně. Další „fanynka“ jí na Instagram napsala, aby raději věnovala všechny své peníze na charitu.

Jenže Clarisse a její rodina opravdu nejsou hamouni. Na charitu přispívají nemalými částkami pravidelně. Tato charita pomáhá finančně slabým rodinám.

Život ve zlaté kleci jí opravdu leze na nervy. Plánuje dostudovat obchod na prestižní univerzitě Bond a začít pomáhat svému otci v podnikání. Jedině tak dokáže svému okolí, že není jen rozmazlený fracek, co si žije na vysoké noze. Ti nejbližší o ní samozřejmě vědí, že je dobrosrdečná a také chytrá.

Clarisse se nerada chlubí čímkoli, co si obyčejný člověk nemůže dovolit. Přesto její Instagram zaplňují fotky ne zrovna levných dárků. Jak to tedy má?

„Být bohatá neznamená nerozvážně rozházet peníze a navěšet na sebe nesmyslné oblečení od nejlepších návrhářů s přehnanými šperky najednou – pak nevypadáte ‚bohatě‘, ale spíš jako vánoční stromek,“ dodala.

Na ukončení studia se velmi těší. Konečně si zkusí, jaké to je vydělávat.

Související články

Další články