Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tomu se říká láska! Pár s věkovým rozdílem 38 let překonal odpor veřejnosti a bude slavit 13. výročí svatby!

Šťastný pár, který brzo oslaví 13. výročí.
Zdroj: profimedia.cz

Když se tehdy šestnáctiletá Nicole seznámila s 54letým Joem, určitě netušila, že to bude láska jak hrom, budou mít dětí jak smetí a oslaví 13. výročí svatby. Joe byl strýc jejího kamaráda ze školy. Jednoho dne se uviděli, slovo dalo slovo a po dvou týdnech spolu zamilované hrdličky začaly bydlet.

Jejich vztah se pochopitelně nedočkal podpory. Vzbudil obrovský odpor u rodin obou milenců a Joe byl dokonce označen za pedofila. Nicole doteď nemluví s velkou částí své rodiny. Pár práskl do svatby o dva roky později, když bylo Nicole osmnáct let.

Nicméně jejich vztah odolal všem překážkám a teď se Nicole (29) a Joe (67) chystají oslavit 13. výročí svatby. Pár si nadělal čtyři děti, a dokonce přemýšlí o dalších. „Miluji ho, i když má pupek a chybí mu deset zubů,“ rozplývá se Nicole. Podle slov páru nemají s početím dětí žádné problémy a jejich sexuální život je stále dost pestrý, i když už táhne Joeovi na sedmdesát. Pro Nicole byl Joe nejspíš také první sexuální partner, se kterým je stále moc spokojená. „Jsem do mého manžela zamilovaná úplně stejně, jako když jsem ho poprvé uviděla. Doufáme, že brzo našetříme peníze na obnovu našeho svatebního slibu,“ říká šťastná manželka.

No, pořád lepší love story než… Víte co.

Související články

Další články