Jenom když si představíte, kolik musí stát vytvořit takové studio, pak taková jména, jako je Ivana Chýlková (53), Petr Rychlý (50), Hana Holišová a spol., ta se netýrají jen tak pro nic za nic. Celkově za to zaplatili neuvěřitelných 13 milionů korun!

„Studio se stavělo 14 dnů a na stavbě se podílelo 25 lidí. Stage ve studiu je 22 metrů široká a 25 metrů hluboká. Ve studiu je použito cca 130 m2 LED stěn. V pódiu je zabudována celá řada efektů,“ popisoval pro Blesk.cz tiskový mluvčí pořadu Martin Šnýdr.

Zadarmo rozhodně nejsou ani šikovní maskéři, choreografové nebo tanečníci. Vždyť celá show je stavěná na dokonalých proměnách a bez takových lidí, těch nejlepších v oboru, by se show neobešla, byla by to jen béčková estráda. Jenže ona se ve sledovanosti vyšplhala na totální špičku, a to se televizi vyplatí plácnout se pořádně přes kapsu.

„Přestože jedna maska vyjde v průměru na 35 tisíc korun, nejdražší zatím byla podoba korejského rappera PSY, kterého ztvárnila Ivana Chýlková,“ řekl Nedělnímu Blesku Šnýdr.

Příprava jednoho dílu vyjde v průměru na 619 000 Kč. Dohromady bylo zatím epizod celkem 11, tak jde o ohromnou částku 6 809 000 Kč. I s monstrózní scénou televize utratila celkem 12 809 000 Kč. Jenže se jim to vyplatí, lidé ten pořad milují a vynutili si i natáčení pokračování druhé série.