Ale pěkně popořádku. Tom Washington (22) je veselá kopa, a proto když letěl se svými 22 (!) kamarády na dovolenou na Mallorku, vymyslel ďábelský plán. Všichni se převlékli za členy posádky. Nechyběly letušky, pilot ani kopilot. Tím ale legrace ani zdaleka nekončila.

Hlavní letuškou se určil Tom, a když celá banda nastoupila do letadla, začal simulovat instrukce bezpečnostních opatření, kterými každý let začíná. Reálná posádka letu už byla skutečně nervózní, a tak aby jejich napětí Tom zmírnil, vyhrnul si sukni a vystrčil na ně své tetování.

Na tom by nebylo nic tak pobuřujícího, kdyby tetování neměl těsně nad penisem a nebyl to vytetovaný Pinocchio. Jak už správně tušíte, nos této pohádkové bytosti byl z živého masa. A čím že byl Pinocchio známý?

Posádka letu bohužel neměla smysl pro humor. Tomovi zakázali do konce života létat s jejich nízkonákladovkou, což ho ale nemusí trápit, protože kamarádi se mu složili na novou letenku u jiné společnosti. A za tu srandu to přece stálo. Jen by nás zajímalo, jestli Pinocchio v době, kdy se s ním Tom chlubil letuškám, lhal.