Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Tomáš Klus v rozhovoru, kde blábolí jako opilá Džambulka: Dostal impulz z vesmíru, každému přeje všechno a nikomu nic

Zpěvák Tomáš Klus (27) se už dlouhou dobu snaží šířit mezi lidmi pozitivní energii. Jeho promlouvání k národu ale chvílemi vypadá, jako by za jeho zády stálo dvacet Danů Nekonečných, kteří na něj působí svou neutuchající sluneční energií.

V jednom rozhovoru, který proběhl v rámci Klusova vystoupení, se zpěvák poněkud rozvášnil a svým láskyplným myšlenkám dal až příliš velký prostor. Mezi perly tohoto výstupu patří například spojení „každému přeju všechno a vlastně nikomu nic“ nebo „všichni jsou dokonale nedokonalí“.

Už dříve Klus šokoval prohlášeními, nad jejichž obsahem si někteří klepou prstem na čelo. „Jezdím po Praze na elektrickém kole, a když vidím nějaký rozkvetlý keř, zastavím se a začnu ho očichávat. Jako blázen, jako šílenec. Je mi to jedno. Mám z toho radost. Miluju modrý nebe a miluju i mraky, hledám v nich různý tvary jako malý dítě. I ty koncerty si užívám úplně jinak, jsem uvolněnější. Začal jsem při nich dokonce tančit. Těším se, až splatím hypotéku, postavím si někde barák. Budu tam chovat kozy. Pak budu moct jíst i maso. Teď si ho zakazuju, protože hodně zvířat nikdy nevidělo světlo,“ uvedl kdysi v rozhovoru pro Rytmus života Klus.

O celém rozhovoru si můžete obrázek udělat sami.

Mohlo by vás zajímat

Další články