Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tom Hanks našel ztracenou průkazku. Neuvěříte, co udělal a kam nebohou studentku pozval!

Tomovi se nebohé studentky zželelo.
Snad každý z nás už ztratil nějaký doklad, takže moc dobře víte, jak je nepříjemné si vyřizovat nový. Své o tom pravděpodobně ví i sám hollywoodský herec Tom Hanks. Když našel studentský průkaz, tak neváhal a umístil ho na svůj Facebook. Neuvěříte, kam studentku pozval!

Herec Tom Hanks (59) má opravdu sociální cítění. Když náhodou objevil při procházce New Yorkem studentský průkaz jisté Lauren, tak mu nebohé dívky bylo natolik líto, že si nález umístil na svůj profil. Jenže udělal něco, na co bude tato brunetka vzpomínat po celý život.

Tom k té fotce totiž napsal, ať si ji vyzvedne u něj v kanceláři. Takže nejen že musí mít studentka radost z toho, že si nemusí vyřizovat nový průkaz, ale ještě se osobně setká s takovou osobností, jakou je Tom Hanks.

Takže dámy, jestli se chcete seznámit s nějakou celebritou, tak ztrácejte doklady, kde se dá. Třeba se i vám poštěstí a seznámíte se s hvězdou první velikosti.

Mohlo by vás zajímat

Další články