Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Tohle že je ta baculatá Wendy z Vyvolených? Oplácaná bruneta prošla neskutečnou proměnou! Teď je z ní sexy kost!

Wendy se změnila vážně k lepšímu.
+ Další 3 fotografie
Byla jednou z nejvýraznějších postaviček z prvních Vyvolených. A tím teď nenarážíme na její robustní postavu, ale i na fakt, že si ji dost diváků oblíbilo a dost lidí jí nemohlo přijít na jméno. Zdálo by se, že se po Wendy Zapletalové slehla zem a ujídá se někde k smrti, ale to se mýlíte. Z této boubelky se stala opravdu dost velká kočka, a to má za sebou už jedno těhotenství.

Kadeřnice, která se nebála ve vile Vyvolených dělat povyk, chodit tam polonahá i přes své kypré tvary a s nikým si nebrala servítky, se proměnila z ošklivého káčátka v pohlednou labuť. A kila jsou taky tatam.

Sice nevyhrála a umístila se na sedmém místě, ale kdo by si Václavu alias Wendy nepamatoval. Po Vyvolených měla pár nabídek na moderování, ale naštěstí měla dost soudnosti a stáhla se do ústraní, teda až na to, že světlo světa spatřil lechtivý film, ve kterém ona účinkovala, i když celý skandál popírala.

Nakonec se místo v kariéře pornohvězdy zhlédla v mateřství – má rok a půl starého chlapečka Karla, který vzešel z krátkého vztahu, kdy Wendy po pár týdnech nechtěně otěhotněla. Ale nestěžuje si, kupodivu v těhotenství ani tolik nepřibrala, o to víc shodila po porodu.

Pak dokonce nafotila menší kampaň na šperky a předvedla, že zraje jak víno. Po špecích není ani vidu, ani slechu, nebojí se ukazovat ani v plavkách. Jen se pokochejte starou Wendy, která si užívá mateřskou dovolenou, ale ráda by zas časem pracovala jako kadeřnice.

Mohlo by vás zajímat

Další články