Kadeřnice, která se nebála ve vile Vyvolených dělat povyk, chodit tam polonahá i přes své kypré tvary a s nikým si nebrala servítky, se proměnila z ošklivého káčátka v pohlednou labuť. A kila jsou taky tatam.

Sice nevyhrála a umístila se na sedmém místě, ale kdo by si Václavu alias Wendy nepamatoval. Po Vyvolených měla pár nabídek na moderování, ale naštěstí měla dost soudnosti a stáhla se do ústraní, teda až na to, že světlo světa spatřil lechtivý film, ve kterém ona účinkovala, i když celý skandál popírala.

Nakonec se místo v kariéře pornohvězdy zhlédla v mateřství – má rok a půl starého chlapečka Karla, který vzešel z krátkého vztahu, kdy Wendy po pár týdnech nechtěně otěhotněla. Ale nestěžuje si, kupodivu v těhotenství ani tolik nepřibrala, o to víc shodila po porodu.

Pak dokonce nafotila menší kampaň na šperky a předvedla, že zraje jak víno. Po špecích není ani vidu, ani slechu, nebojí se ukazovat ani v plavkách. Jen se pokochejte starou Wendy, která si užívá mateřskou dovolenou, ale ráda by zas časem pracovala jako kadeřnice.