Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Tohle že je nejlepší otec na světě? Zavírá svou dceru venku v dešti a dokonce ji vozí na kapotě auta!

Tohle že je nejlepší otec na světě? Zavírá svou dceru venku v dešti a dokonce ji vozí na kapotě auta!
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií

Slyšeli jste slovo scrapbook? Je to v podstatě taková rodinná kniha, kde najdete nejen fotky, ale i různé záznamy, lejstra, dokumenty, dopisy, pohlednice a prostě kdejaké poklady, které vás celý život provázejí. Oblibu tzv. skrapíku nastolil až bláznivý Mimibazar, kde bydlenky, snažilky a těhulky začaly fotky svých mímísků a manžů tak trochu "upravovat" ve photoshopu a výsledek je většinou tristní.

Ale na světě ještě existují lidé, kteří vědí, jak má dobrý scrapbook vypadat a hlavně jak má být originální Příkladem je Dave Engledow, otec malé Alice, který se vytouženého dítěte dočkal až ve středním věku. A protože si chtěl své zasloužené otcovství užít, vytvořil první scrapfotku a dal ji na Internet jen tak, pro známé. Aby se pobavili.

Nikdo ale nečekal, co se stane. Upravená fotka se začala sama od sebe virálně šířit Internetem a lidi na ní bavilo to, že malá Alice byla v hodně nezvyklé poloze, skoro vzhůru nohama, držena ledabyle, zatímco otec si z její kojenecké láhve stříkal mléko do hrnku s kávou, na kterém byl nápis World’s Best Father, tedy nejlepší otec na světě. Tento hrníček koupil shodou okolností jen pár hodin před pořízením fotky.

Daveovi začaly chodit četné žádosti, aby dělal víc fotek a rovnou na Internet dával celý scrapbook. Výsledkem toho je, že z původní hloupůstky z nudy vznikl kalendář, po něm další a Dave a jeho dcera Alice, která roste jak z vody, se tím začali slušně živit.

Na žádné z kalendářních fotek nechybí onen slavný hrnek a občas se zapojí i maminka, která ale slouží v armádě a nyní byla na rok odvelena do Jižní Koreje. Texasan Dave Engledow je tak dalším tatínkem, který se rozhodl užít si otcovství naplno a dělit se o svou krásnou dceru se světem. Nedávno jsme tu měli fotografa Jasona Lee a jeho dvě malé ďáblice nebo švédského milovníka bizarností Emila Nystroma.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy