Společně natáčejí show Kutil Adam, která běží každý týden v neděli od 14:50 na TV Barrandov. Ale připravit takovou show není žádné legrace a Adamovi a Lucii tak pomáhá tým odborníků. Co tedy od seriálu můžete očekávat?

1. Počet dílů

Zatím Adam a Lucie natočili 13 dílů, které se vysílají o víkendu. V každém dílu je zhruba 6 reportáží, kde promluví odborník na slovo vzatý.

2. Není to legrace

Připravit jeden díl je práce na celý týden! Schvalování a příprava tématu, natáčení reportáží, střih, propojit materiál s moderátory a nakonec dát celý díl do kupy. To není žádná sranda!

3. Hotový cirkus

Pro obrazové zatraktivnění moderátorských vstupů jsou používáni zvířecí herci. Ve studiu se tak už objevila kočka, rybička nebo dokonce šnek!

4. Kde se berou nápady?

„Řada našich nápadů pramení nejen ze zkušeností a sem tam i z úsloví pokus – omyl, ale plno dobrých myšlenek přichází i od samotných diváků. Pořad je určen především těm, kteří se chtějí něco nového dozvědět, a troufám si říct, že naše ‚vynálezy‘ jim v mnohém usnadní život a přitom je nebudou stát ani moc peněz,“ prozradil Adam Novotný.