Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tohle vám zvedne sebevědomí: Nenalíčená Jessica Biel vypadá jako VYHUBLÁ FEŤAČKA s kruhy pod očima!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Jsou snímky, které by celebrity ani publikovat neměly, aby fanouškům nebraly iluze. Jessica Biel to bohužel udělala. A nebo je možná dobře, že se k tomuto činu odhodlala, protože hodně lidí má stále pocit, že hvězdy červeného koberce jsou naprosto dokonalé. A Jessica tímto snímkem jasně ukázala, že jsou dny, kdy jako kráska rozhodně nevypadá.

Jessica Biel je už nějaký ten pátek ženou jednoho z nejtalentovanějších popových zpěváků současnosti Justina Timberlakea Ten svou bohyni hýčká, jak jen může, a na veřejnosti se po jejím boku vždy pyšně čepýří jako páv.

A není se také čemu divit. Jessica je opravdu nádherná žena, a navíc na červeném koberci je vždy dokonalá. I když je pravdou, že manželka Justina Timberlakea je spíše herečkou béčkových filmů, ale do paměti diváka se nesmazatelně zapsala rolí v seriálu Sedmé nebe

Nyní ale Jessica Biel na svém Instagramu ukázala fanouškům fotku, která jí příliš nelichotí. Je na ní zcela odlíčená a vypadá jednoduše jako úplně obyčejná ženská, která ráno vyleze z postele. A o to je to děsivější.

Všichni jsme zatím viděli jen dokonalou Jessiku a tohle je docela rána. Kruhy pod očima, povislá tvář, mastné vlasy Jessica Biel sice hodně lidí vyděsila, ale jasně světu a fanouškům ukázala, že je také jenom člověk, který má nárok vypadat někdy ne moc dobře.

Související články

Další články