Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tohle už snad musí být anorexie! Verunka Kopřivová se doslova ztrácí před očima

Veronika neskutečně zhubla…
+ Dalších 35 fotografií
Mnozí fanoušci přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra (46) Veroniky Kopřivové (27) jsou zděšeni z toho, že jejich oblíbenkyně se jim ztrácí před očima. Dokonce to působí, že je Veronika až příliš hubená a její váha hraničí s anorexií. Její poslední snímek (na úvodní fotografii vlevo) je téměř nesouměrný, kdy hlava začíná být větší než tělo.

Možná jde o špatný snímek, který zachycuje neskutečně pohublé tělo hvězdy módních mol. Paradoxem na celé věci je fakt, že Veronika u snímku tvrdí, že baští mnohem více než dříve. „Letos za tři měsíce, co jsem v ČR, jsem tam byla snad jen 10× a většinou jsem tam toho víc snědla, než vypotila. Kdo tam chodí, ví, že moje první otázka, když jsem letos vždy přišla byla: ‚Jíťo, co máš k jídlu, máš koláčky?‘“ napsala Veronika k fotce a neodpustila si tak reklamu na podnik kamarádky, kde se účinně bojuje proti celulitidě.

Ať sní Veronika třeba 100 koláčků denně, na její postavě to není znát. Naopak by se místo koláčků měla najíst normálně. Už to totiž působí, že trpí zákeřnou anorexií. A jistě všichni pánové uznají, že kdyby Veronika měla o pár kilogramů váhy více, její postavě by to v tuto chvíli vůbec neublížilo.

Mohlo by vás zajímat

Další články