Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Tohle už Míša Ochotská nevydýchá: NEVĚRNÍK Rosol jí stroze oznámil, proč si našel milenku!

Tohle už Míša Ochotská nevydýchá: NEVĚRNÍK Rosol jí stroze oznámil, proč si našel milenku!
Zdroj: archiv eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 23 fotografií
Míša Ochotská dostává od svého "povedeného" manžílka jednu ránu za druhou. Nejdříve se dozvěděla z médií, že tenista Lukáš Rosol má milenku a teď i důvod, proč si vlastně našel vůbec nějakou milenku. Míša je momentálně na Moravě u své blízké kamarádky, kde oslavila společně se svým synem jeho druhé narozeniny. Bohužel bez táty.

Rozchod mezi kdysi zamilovanou dvojicí, tenistou Lukášem Rosolem (31) a moderátorkou Míšou Ochotskou (32), má nepěknou dohru. Lukáš Rosol přilévá olej do ohně a chudák Míša má co dělat, aby vydýchala jednu ránu za druhou.

V listopadu kvůli neshodám odešla na nějakou dobu ke svým rodičům a možná tajně doufala, že čas a prostor urovná mezi ní a Lukášem neshody, které se v jinak sluníčkovém vztahu objevily.

Jenomže to se sakra mýlila. Místo toho, aby dvojici Míšin odchod prospěl, měl přesně opačný účinek. Míša se dozvěděla o Lukášově milence z médií, což byla pro ni velká rána. Nyní Míšin nevěrný Lukáš oznámil, proč si vlastně milenku hledal

Míšina velmi blízká osoba prozradila serveru Blesk.cz, že moderátorku nejvíce trápí chování jejího manžela. Při rozhovorech s Míšou není údajně tenista příliš sdílný a neustále se z něčeho vykrucuje. A když se ho Míša na rovinu zeptala, proč si našel milenku, odpověděl, že je to kvůli tomu, aby nebyl sám.

Tohle jen potvrzuje fakt, že Lukáš Rosol je nevyzrálý chlap, který není schopen být zodpovědným otcem. Blízká rodina i přátelé moderátorky si přejí, aby tenista konečně dostal rozum, poslal všechny svoje milenky k šípku a vrátil se k matce svého dítěte.

Míša momentálně pobývá na Moravě u kamarádky, kde oslavila i druhé narozeniny svého syna. Tatínek ovšem chyběl. Míša sice plánuje návrat zpět do Prahy, ale určitě to pro ni nebude lehká záležitost

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy