Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tohle tělíčko je páté nejkrásnější na světě. Muž roku Jakub Kraus dostal Filipínce do kolen!

Tohle tělíčko je páté nejkrásnější na světě. Muž roku Jakub Kraus dostal Filipínce do kolen!
Zdroj: foto Muž roku
+ Další 4 fotografie
Vypracované tělíčko, sexy úsměv, pohledná tvářička. Není divu, že se ve světě zalíbil náš Muž roku Jakub Kraus. Reprezentoval Českou republiku a rozhodně nám ostudu neudělal. Skončil totiž na krásném pátém místě!

Muž roku 2015 Jakub Kraus zabodoval na prestižní soutěži Mister International na Filipínách. Z třiceti šesti soutěžících skončil páty a dokonce se umístil jako druhý nejkrásnější muž z Evropy.

"Když ohlásili páté místo, tak jsem nevěřil svým uším, že jsem to já," dodal Jakub Kraus hned po vítězství. Ale nebylo to jen o dokonalém vzhledu, ale Kuba zaujal porotu i svým dobrým srdcem a touhou pomáhat potřebným. Jeho charitativní předmět křišťálový orel se vydražil za nejvíce peněz pro místní stacionář.

"Největším zážitkem bylo trávit čas s lidmi z různých koutů světa. Filipínci jsou velmi přátelští a chtěli se s námi všude fotit. Je to zcela jiná kultura. Náš hotel museli chránit policisté, my jsme jinak nesměli i kvůli fanynkám mimo areál hotelu. Někteří fanoušci byli až fanatičtí z krásných kluků z celého světa," dodává se smíchem Jakub.

Ale všechny fanynky by stejně měly smůlu. Na soutěž s ním letěla i přítelkyně Eva, která ho po celou dobu podporovala a pak si ho radši odvedla na hotel, aby jí ho nějaká chtivá kráska neodvedla.

Pánové, i vy se můžete hřát na výsluní a užívat si přízeň žen. Už teď se totiž můžete přihlašovat do jediné chlapecké soutěže krásy Muž roku. Stačí jen zamakat ve fitku, před zrcadlem si zkoušet hollywoodský úsměv a promenádu v plavkách a třeba i o vás se ženské budou prát.

Související články

Další články