Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tohle se dceři Stanislava Grosse rozhodně nepovedlo: Na fotce z dovolené vypadá jako VYHUBLÝ mimozemšťan!

Tohle se moc nepovedlo!
Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
Z Denisy Grossové vyrostla opravdu nádherná holka a její otec by byl na ni určitě pyšný. V současné době je šťastně zamilovaná do svého o deset let staršího partnera, fotografa Robina Puškáše. S ním také prožila pěkné chvíle na dovolené v Thajsku. Nezapomněla se pochlubit fotkami na sociálních sítích. Ovšem jedna z fotek opravdu nedopadla dobře!

Dcera Stanislava Grosse Denisa Grossová už není žádná malá holka. Z kdysi zakřiknuté blondýnky se stala blonďatá sexy kost, která roste do krásy. Nedávno vystavila své luxusní tělíčko na dovolené v Thajsku, kam ji vzal přítel, fotograf Robin Puškáš.

Denise je v současné době už devatenáct let a randí s o deset let starším klukem. Není divu, že chlapci o ni mají zájem, protože Grossova dcera má naprosto dokonalou postavu, kterou by jí mohla kdejaká holka závidět.

Protože s přítelem nedávno oslavili druhé výročí vztahu, rozhodli se, že se vydají do exotického Thajska. Tam Denisa ochotně pózovala svému příteli a nafotili moc hezké fotky. Ovšem tedy až na jednu.

Dcera expremiéra se pochlubila několika snímky i na svém Facebooku. Jeden z nich byl velmi nešťastný. Denisa na něm vypadá jako vyhublý mimozemšťan a moře, které je za ní, budí dojem obyčejného namalovaného plátna někde v ateliéru. Jestli tuhle fotku má na svědomí její přítel fotograf, tak by se měl stydět! Přesvědčte se v galerii sami!

Související články

Další články