Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tohle rozhodně nedělejte! 8 způsobů, jak můžete NECHTĚNĚ OTĚHOTNĚT!

Zdroj: profimedia.cz
Některé ženy se snaží otěhotnět a dělají prakticky vše pro to, aby měly miminko! Jiné se zase těhotenství bojí a za žádnou cenu dítě nechtějí. Myslíte si, že děláte vše pro to, abyste se ochránily? Těchto 8 šokujících způsobů vás přesvědčí o opaku!

Otevírat kondom zuby

Vlítnete na to už mezi futry a jste tak nedočkaví, že si roztrháte i oblečení. A to stejné uděláte i s kondomem! Otevírat ho zuby totiž není nejšťastnější způsob. Špatně kousnete a problém je na světě!

Dovolit mu "jen na kousek"

Neberete prášky ani nemáte po ruce kondom? Tak to je smůla! Partner vás určitě přemlouvá, aby směl do vás jen na kousek. Jenže to je právě kámen úrazu. I díky tomu "kousku" klidně můžete otěhotnět!

Lubrikační gel dohromady s kondomem

Velkým obloukem byste se měli vyhnout olejovému lubrikačnímu gelu. Může se tak stát, že vám kondom sklouzne, a pokud dítě nechcete, tak to raději neriskujte!

Koupel po sexu

Pokud jste si užili super sex a chystáte se s partnerem do vany, zkuste si to ještě rozmyslet. Muže mít totiž na žaludu ještě semeno a ve vodě by se tak ještě nějak mohlo dostat do vás, protože spermie ve vodě plavou.

Sperma na prstech

Dávejte si velký pozor na to, jak a kam váš partner sahá. Když má ruce od svého spermatu, tak by je raději neměl strkat do vás.

Špička na vrcholu kondomu

Jste si jistí, že kondom nasazujete správně? Musíte nejdříve chytit špičku, aby tam nebyl vzduch a potom navléct. Pokud tam nenecháte žádné místo, kondom může prasknout!

Sex během menstruace

Většina lidí si myslí, že když má žena menstruaci, tak vlastně vůbec nemůže otěhotnět. Omyl!

Postinor

Stala se vám nehoda a vy jste si rychle utíkala do lékárny pro Postinor, tedy prášek proti otěhotnění? Tak si dávejte bacha, není totiž úplně stoprocentní a vy i tak můžete být těhotná!

Související články

Další články