Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tohle rozhodně nechtěla! Dara Rolins nedopatřením ukázala bradavku tvrdou jako ořech...

Zdroj:
+ Dalších 29 fotografií
Slovenská zpěvačka Dara Rolins (44) je rozhodně ženou, která se ve svém věku může pochlubit dokonalým tělem. Usilovně na sobě pracuje, tak se není ani čemu divit. Aktuálně ukázala snímek, kde je bez podprsenky, pouze v tričku, a nedopatřením dala lačnému oku fanoušků nahlédnout na svůj hrudníček. Z něhož je patrné, že se jí do pozoru dala jedna bradavka.

Dara Rolins patří mezi známé tváře, které rády sdílejí snímky ze svého soukromého života na sociálních sítích. Sem tam pozdraví fanoušky, jindy zalaškuje s lidmi, když se vytasí snímkem jen v plavkách. A to se pánům jistě moc líbí.

Teď překonala, co doposud sdílela! Ukázala snímek, který potěší hlavně pány. Důvod? Když se totiž lépe zakoukáte, naleznete na fotce bradavku, která zacvičí s krevním oběhem mnoha pánů, kteří obdivují slavné ženy. "Pobozkaj svoju budúcnosť a nový deň!!! Nechse vám aj dnes darí," uvedla k provokativnímu snímku krásná Dara.

Na trčící bradavku se mrkněte do galerie. Mnozí se jistě při prohlížení snímku zamyslí nad tím, že takových fotek by měla Dara dávat více a častěji.

Související články

Další články