Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Tohle patří Felixovi! Slováčkova milenka odhalila své hříšné tělíčko a je to docela rajda!

Lucie a Felix dlouho tvoří pár…
+ dalších 22 fotografií
Že by Felix Slováček (74) patřil do starého železa? Těžko! Všem je totiž moc dobře jasné, že musí uspokojovat mladší milenku Lucii Gelemovou (35). A k tomu rozhodně potřebuje dostatek sil. Mladší milenka teď ukázala své téměř nahé tělíčko, se kterým si po nocích musí Felix pořádně vyhrát, aby splnil své rajdě všechny chlípné touhy...

Když spolu začínali randit, nikdo netušil, že dojdou tak daleko. Vztah staršího sukničkáře Felixe Slováčka a mladé výtvarnice Lucie Gelemové už trvá více než tři roky a vypadá to, že se jen tak nerozpadne. Saxofonista kvůli mladé milence před časem opustil manželku Dádu Patrasovou a podle jeho slov už spolu ani nebydlí.

Jenže Felix moc dobře ví, že vztah s Gelemovou není procházkou v růžovým sadem, ale spíše jízdou na pekelném stroji. Výtvarnice se totiž na Instagramu pochlubila snímkem, na němž má jen spodní prádlo v průsvitném oblečku. S Felixem si mladá rajda vyrazila do lázní Darkov, kde si užívá léčebných procedur.

Každého napadne, že Lucie jakožto náruživá milenka potřebuje, aby se její vyvolený o její sexy tělíčko pořádně staral. Snad i proto Felix rád nabírá síly v různých rekreačních zařízeních, aby Lucii dokázal, že je stále tím vyhlášeným nadsamcem, kterého ulovila. Felix se rozhodně snaží a úvahy kritiků o tom, že patří do starého železa jeho mladá milenka aktuálním snímkem alespoň pro teď stoprocentně rozprášila jako sněhuláky na jaře.

Mohlo by vás zajímat

Další články