Když spolu začínali randit, nikdo netušil, že dojdou tak daleko. Vztah staršího sukničkáře Felixe Slováčka a mladé výtvarnice Lucie Gelemové už trvá více než tři roky a vypadá to, že se jen tak nerozpadne. Saxofonista kvůli mladé milence před časem opustil manželku Dádu Patrasovou a podle jeho slov už spolu ani nebydlí.

Jenže Felix moc dobře ví, že vztah s Gelemovou není procházkou v růžovým sadem, ale spíše jízdou na pekelném stroji. Výtvarnice se totiž na Instagramu pochlubila snímkem, na němž má jen spodní prádlo v průsvitném oblečku. S Felixem si mladá rajda vyrazila do lázní Darkov, kde si užívá léčebných procedur.

Každého napadne, že Lucie jakožto náruživá milenka potřebuje, aby se její vyvolený o její sexy tělíčko pořádně staral. Snad i proto Felix rád nabírá síly v různých rekreačních zařízeních, aby Lucii dokázal, že je stále tím vyhlášeným nadsamcem, kterého ulovila. Felix se rozhodně snaží a úvahy kritiků o tom, že patří do starého železa jeho mladá milenka aktuálním snímkem alespoň pro teď stoprocentně rozprášila jako sněhuláky na jaře.