Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tohle nikdo nečekal: Leoš Mareš nepřímo potvrdil, že se upsal veřejnoprávní televizi!

Leoš Mareš bude hvězdou České televize.
Zdroj: herminapress.cz

O tom, která televize podepíše lukrativní kontrakt s moderátorem Leošem Marešem (36), se už spekuluje několikátou sezónu. Poté, co Leoš skončil se SuperStar, se objevily teze, že se Mareš přesune na druhou komerční stanici TV Prima. "Leoš měl schůzku s tehdejším ředitelem televize Markem Singerem, ale byla to spíš taková blamáž. Leošovým snem je mít vlastní talk show a Prima má Krause, kterého se jen tak nevzdá," řekl eXtra.cz zdroj z Primy.

Naše redakce ale dostala informaci, že se Mareš, který má za sebou úspěšně odmoderované Anděly, kde opět zazářil, domluvil na spolupráci s Českou televizí a jedná s jejím ředitelem Petrem Dvořákem. Naposledy se předvedl jako moderátor hudebních cen Anděl 2012, za což sklidil slova chvály. "Bylo to jako znovuzrození a návrat k jeho nejlepšímu moderátorskému období," potvrdil nám člověk, který se přímého přenosu zúčastnil.

My jsme se Leoše samozřejmě zeptali, co na celou záležitost říká: "Ještě je asi předčasné o tom hovořit," prohlásil moderátor, ale naše informace nevyvrátil.

Musíme si tedy počkat na tiskovou konferenci k podzimnímu schématu ČT, kde by televize měla své nové tváře oficiálně představit.

Související články

Další články