Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Tohle nebyla Katy Perry, to byl trapas! Pazderková smetla Holišovou! Ale všechny rozsekal Mišík jako Miley Cyrus!

+ Dalších 8 fotografií
Každý den není posvícení. Zvykli jsme si na to, že Hana Holišová podává během show Tvoje tvář má známý hlas nadstandardní výkony. Ale to, jak zvládla roli Katy Perry, bylo špatné. Nejen že lepší výkon podala Iva Pazderková jako Toni Brexton... Lepší byl i Adam Mišík jako rebelka Miley Cyrus. A Ivana Chýlková a její GANGNAM STYLE? To byla také paráda!

Zvykli jsme si, že Hana Holišová drží úroveň svých vystoupení hodně vysoko. Tohle se ale nepovedlo. Hana Holišová jako Katy Perry vyhořela. Sobotní večer na Nově patřil jiným koňům.

Vítězem sobotního večera se stal Adam Mišík. To, jak předvedl hit Wrecking Ball rebelky Miley Cyrus bylo opravdu epochální. Drobná prsa, parádní sestřih, super gaťky… Adame, tohle prostě nemělo chybu!

Večer se výrazně povedl také blbé blondýně Ivě Pazderkové. Její Toni Brexton byla zazpívána velmi procítěně. Snažila se také Anička Fialová a s těžkou rolí, kdy měla za úkol zhmotnit Christinu Aguileru, se popasovala parádně.

DALŠÍ PARÁDNÍ VIDEA NAJDETE ZDE.

Nejlepší byl ale jasně Mišík, který je králem večera. A má dobrého zástupce. Nebo zástupkyni? Ivana Chýlková a její Gangnam Style si říkaly o první místo. A za normálních okolností by Ivana v sobotu večer brala zlato. Jenže v sobotu to normální večer nebyl, v sobotu večer se totiž na ocelové kouli proháněl pan Mišík…

Související články

Další články