Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Tohle na vaší matějské asi neuvidíte: V britském zábavním parku se na horské dráze projela padesátka naháčů!

Ani chladné podzimní počasí je nezastavilo! Podívejte se, jak si padesát sedm nahých lidí užilo jízdu na horské dráze.

Zábavní park Adventure Island v britském Southendu je držitelem vcelku nevšedního rekordu. V roce 2010 se na zdejší atrakci The Green Scream totiž svezl největší počet nahých účastníků. Ze všech koutů Británie se na horskou dráhu tehdy přišli svézt celkem sto dva odvážlivci.

Také letos se několik zájemců rozhodlo znovu nasednout na atrakci bez oblečení. Bylo jich sice pouhých padesát sedm, ale konalo se tak pro dobročinné účely. A nevybralo se rozhodně málo!

Výtěžek z akce přesáhl částku 10 tisíc liber (přes 377 tisíc korun českých) a poputuje na charitu podporující nemocné s rakovinou.

„Vyžadovalo to pořádný kus odvahy svléct se před tolika neznámými lidmi a navíc ještě před světovými médii. Rádi bychom vzdali velký dík všem, kteří byli natolik smělí. Díky nim jsme vydělali obrovskou sumu peněz pro životně důležité účely,“ řekla k celé události jedna ze členek charity, Lucy Thomas-Clayton.

Související články

Další články