Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle kočička Dana Bilzeriana vážně přehnala: Co blbka v bikinách provedla?

+ Dalších 23 fotografií
Dan Bilzerian si vyrazil na další dovolenou. Místo své armády prsatých kočiček si vybral jenom jednu krásku. A to Sofii Bevarly. Ta ale dokázala jednou fotkou naštvat tisíce Danových fandů.

I když se Dan Bilzerian většinou chlubí penězi, divokými večírky a zbraněmi, tak na Panenských ostrovech ukázal, jaký je to cíťa. Vyrazil za svým kámošem, který vlastní záchrannou stanici pro ohrožená zvířata. Dan a jeho nová kočička se tam různě fotili, ale s jednou fotkou to přehnali.

Sofia si totiž sedla na krunýř stoleté želvě z Galapág, jejíž druh je na pokraji vyhynutí. „Dane, ta roštěnka by tam sedět neměla,“ stojí v komentáři s nejvíce lajky. A další smršť hned následuje. „Vysvětlete jí někdo, že to není Danův penis, ale krunýř staré želvy,“ píše se v dalším.

Přitom si Sofia hraje na velkou ochránkyni zvířat. Na svých sociálních sítích má všude hesla „Nekupuj, adoptuj“ a vyvěšené petice na ochranu zvířat. Těžko říct, proč ji takováhle hloupost napadla. Možná jenom chtěla oslnit slavného milionáře. Na jedné ze společných fotek se dokonce dívá Danovi zamilovaně do očí a píše: „Nejkrásnější výhled jsi ty.“

No chce se nám zatlačit slzu. Škoda že má Dan doma vilu plnou dalších prsatých obdivovatelek.

Související články

Další články