Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tohle jsou nejbizarnější fotografie internetu. Proč se ti lidé tak fotí?

Tak tohle je opravdu nářez!
Zdroj: runt-of-the-web.com
+ Dalších 10 fotografií
Občas si fotku na sociální síť dá každý. Je to ale virtuální realita. Všichni chtějí na fotkách vypadat co nejlépe a nic, co by je mělo dělat smutnými, nešťastnými nebo zhrzenými si na internet nevyvěsí. Někteří lidé jsou ale málo soudní a postnou si jakoukoliv fotku. Podívejte se na ty nejbizarnější vůbec!

Nad některými fotografiemi opravdu zůstává rozum stát. Mnohdy ani nevíte, co si lidé vlastně fotí a co tím chtěli říct. Někteří se fotí u požáru, s mrtvou babičkou, s nohou v umyvadle nebo také na záchodě a hodně frčí i focení zadků.

Někteří zajdou ještě dál a vystaví se v nějaké velmi bizarní póze nebo si přelepí obličej izolepou. K čemu to ale všechno je a kam tím autoři fotografií míří? To je zatím záhadou.

Každopádně fotky vás určitě pobaví. Podívejte se do galerie na 15 opravdu bizarních fotografií, nad kterými budete kroutit hlavou.

Související články

Další články