Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Tohle jsou 4 důvody, proč nemůžete zhubnout: Víme, jak se jich zbavit!

Jak je to u vás s pitným režimem? Dodržujete ho?
Zjistili jste, že jste se po létě zase trochu zakulatili? Pravidelné grilování, zmrzlinky a svěží drinky udělaly s postavou svoje. Vám nezbývá teď nic jiného než si zase naordinovat dietku a lehký detox, který vaše tělo parádně pročistí. Než se do diety pustíte, připomeňte si, které věci v cestě za dokonalou postavou škodí.

Snažíte se zhubnout, ovšem kila nejdou dolů? Možná zapomínáte na pár věcí, které jsou naprosto neoddělitelnou součástí diety. Uvidíte, že když si ohlídáte i tyto věci, půjde váhová ručička dolů rychleji, než si myslíte. Které 4 věci jsou tedy ty, na které při dietě zapomínáme?

1. Alkohol

Je jednoduché omezit se v jídle, ovšem jak si odpustit tu skleničku lahodného vína večer? Jistě si říkáte, že sklenička sem, sklenička tam, to ještě nikdy nikoho nezabilo a není tedy důvod si ji nedopřát, ovšem opak je pravdou. Alkohol je opravdu velmi kalorický, mějte to na paměti.

2. Pohyb

Jestli si myslíte, že jde docílit skvělé postavy bez toho, abyste se čas od času pohnuli, není tomu tak. Poté, co omezíte přísun potravy, sice zhubnete, ovšem pohled na povadlé tělo nebude nic moc. Zapojte tedy do svého hubnoucího plánu i cvičení.

3. Psychická pohoda

Možná to nejdůležitější při dietě je psychika. Pokud se budete neustále prohlížet, kontrolovat a nacházet na svém těle vady, rozhodně vám to s hubnutím jen tak rychle nepůjde. Snažte se být dostatečně odpočatí, uvolnění a v dobré náladě. Hubnutí pak půjde jedna radost.

4. Dostatek vody

Pitný režim je prostě důležitý. Vodu ovšem nezaměňujte za čaj, limonády. Voda je voda a je potřeba jí vypít minimálně 6 sklenic za den. Pokud si do ní vhodíte ještě plátek citronu, rozhodně tím nic nezkazíte.

Mohlo by vás zajímat

Další články