Snažíte se zhubnout, ovšem kila nejdou dolů? Možná zapomínáte na pár věcí, které jsou naprosto neoddělitelnou součástí diety. Uvidíte, že když si ohlídáte i tyto věci, půjde váhová ručička dolů rychleji, než si myslíte. Které 4 věci jsou tedy ty, na které při dietě zapomínáme?

1. Alkohol

Je jednoduché omezit se v jídle, ovšem jak si odpustit tu skleničku lahodného vína večer? Jistě si říkáte, že sklenička sem, sklenička tam, to ještě nikdy nikoho nezabilo a není tedy důvod si ji nedopřát, ovšem opak je pravdou. Alkohol je opravdu velmi kalorický, mějte to na paměti.

2. Pohyb

Jestli si myslíte, že jde docílit skvělé postavy bez toho, abyste se čas od času pohnuli, není tomu tak. Poté, co omezíte přísun potravy, sice zhubnete, ovšem pohled na povadlé tělo nebude nic moc. Zapojte tedy do svého hubnoucího plánu i cvičení.

3. Psychická pohoda

Možná to nejdůležitější při dietě je psychika. Pokud se budete neustále prohlížet, kontrolovat a nacházet na svém těle vady, rozhodně vám to s hubnutím jen tak rychle nepůjde. Snažte se být dostatečně odpočatí, uvolnění a v dobré náladě. Hubnutí pak půjde jedna radost.

4. Dostatek vody

Pitný režim je prostě důležitý. Vodu ovšem nezaměňujte za čaj, limonády. Voda je voda a je potřeba jí vypít minimálně 6 sklenic za den. Pokud si do ní vhodíte ještě plátek citronu, rozhodně tím nic nezkazíte.