Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Tohle je sestava zlatokopek: Top 5 Miss, které dokázaly lží o lásce uhnat superboháče!

Maláčová s Bakalou.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie

Život někdy přináší neuvěřitelné náhody. Třeba Miss a vicemiss ČR. Ty si po svém vítězství vždycky chtějí najít nějakého prostého chlapce z lidu, který má prázdné konto, ale velké srdce, a nakonec vždycky nějakou shodou okolností skončí v postýlce ošklivého, ale nechutně bohatého miliardáře. Tohle je pět z nich, které na čas nebo natrvalo fakt získaly jackpot!

5. místo – Kateřina Smejkalová + Radek Krásný

Česká Miss 2005 na nic nečekala. Radek se na první pohled nezdál, ale zakrátko bylo jasno, že udělala terno. Málokterá kráska by byla ochotná trmácet se za svým milým kvůli jeho telekomunikačnímu byznysu do Uzbekistánu a dalších exotických destinací. Když byl dostatečně ochočen, přestal Kačenku tahat po stepích a jurtách a hurá do Kanady, kde ji požádal o ruku a dnes tam žijí nechutně bohatí.

4. místo – Lucie Hadašová + Jaroslav Bednář

Dva roky po Smejkalové se stala Českou Miss Lucie Hadašová (26). Po několika mládencích, které brala stylem pokus – omyl, nakonec vzala zavděk trošku násilnickým a drobně přelétavým, ale hodně bohatým hokejkou Jardou Bednářem (36), který sice v hokejové Slavii, Švýcarsku a NHL vydělal dohromady asi jen 70 milionů, ale Lucce to prý stačí. A tak byl nebožák náhle otcem, ač už má závazky z minula, jen k oltáři se ho pořád, přes četné pokusy, nedaří dovléct, ale Hadašová je cílevědomá dívka, do roka a do dne to dokáže.

3. místo – Megera, pardon, Mgr. Andrea Verešová + Jaromír Jágr

Miss Slovensko 1999 předvedla jeden z nejrafinova­nějších pokusů o získání jackpotu v historii zlatokopectví. Jágr představoval v roce 2000 ideální cíl. Jarda nikdy nebyl žádná myslivna a tenkrát byl navíc ještě bez životních zkušeností a nevěřil v Boha, takže ještě nemohl rozpoznat, že Andrea je zlo, zatímco on ji považoval za dobro. Verešová věděla, že Jágr vydělal půl miliardy a další hustej keš hrozí, a tak dělala psí kusy včetně přestěhování se do New Yorku, kde byla dokonce ochotná bydlet s Mama Džegr a rovnat Jardovi trička do komínku. Šedesát osmička ale nakonec prokoukla, dala se na víru a vypočítavou Verešovou, která se pak ještě trapně pokoušela o usmíření, přenechala Volopichovi.

2. místo – Terezie Dobrovolná + David Beran

Miss ČR 1997 se uklidila z veřejného života okamžitě po vítězství. Ani se jí nedivíme, David Beran už byl tenkrát miliardář a třicátý nejbohatší Čech, a tak nebylo co řešit. Dodnes se trochu spekuluje o tom, jak to tenkrát s její výhrou bylo, přece jen Beran Terezii trtkal už před soutěží a jen jí splnil sen, šup zpátky do zlaté klece. Dnes je z Dobrovolné jedna z nejbohatších zelených vdov v zemi, jen za to platí částečnou izolací. Každopádně dobrá práce, která za to určitě stála.

1. místo – Míša Maláčová + Zdeněk Bakala

Míša Maláčová, Miss Československo 1991, vytřela zrak všem konkurentkám. Jednou už provdaná byla, ale nedařilo se počít dítě, a tak se rozvedla. Setkání s finančníkem Bakalou, který má na kontě 23 miliard, znamenalo pro už tehdy úspěšnou manažerku vše. Neváhala ani vteřinu, a tak dnes nejenže Českou Miss ovládá, ale ještě je nechutně bohatá a jejího muže se každý bojí, a proto o soutěži všichni hezky píší a rektální alpinisty ve své blízkosti počítá Bakala (Míša, ne Zdeněk, i když ten vlastně taky) po stovkách. Bakala má s Bakalou, kterého samozřejmě miluje a když se poprvé setkali, vůbec netušila, že není instalatér, ale uhlobaron, tři děti, které vychovávají ve Švýcarsku. Nikdy nikdo už Bakala (míněno Míšu, ne Zdeňka) v českém zlatokopectví nepřekoná. Zasloužené vítězství!

Související články

Další články