Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Tohle je šedesátiletá manželka Hugha Jackmana: Nedělala mu na pláži ostudu?

Ano, tohle je opravdu jeho manželka.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Už krásných 20 let je hezounek Hugh Jackman (47) se svou manželkou Deborrou-Lee Furness. Zatímco ostatní hollywoodští kanci každých pět let vyměňují svoje manželky za mladší modely, on je dvě dekády oddán své starší ženě.

Přežili spolu všechno špatné, co jen manželé můžou zažít. Deborra mu byla oporou, když bojoval s rakovinou kůže. On při ní stál, když několikrát potratila. Nakonec adoptovali dvě děti a nedávno oslavili dvacáté výročí svatby. Jsou spolu dál neuvěřitelně šťastní a na fotkách je to vidět.

„Šťastná žena znamená šťastný život,“ svěřil magazínu Hello svůj recept na spokojené manželství. A své manželce by snesl i modré z nebe. Když může, tak prohlašuje, že ona je to nejlepší, co ho v životě potkalo.

Páreček se seznámil v roce 1995. Deborra byla tenkrát sexbomba, všichni muži po ní šíleli. Nakonec dostal šanci tehdy nesmělý Hugh Jackman. Od té doby jsou stále spolu a jako dárek k výročí herec vymyslel luxusní dovolenou na ostrově Svatý Bartoloměj, kde se scházejí všechny celebrity.

Související články

Další články