Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Tohle je nejvíce sexy reprezentace v Riu: Podívejte se na žhavé fotografie brazilských volejbalistek!

Jsou to krásky, ty Brazilky.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Když už nejsou nejlepší ve sportu, alespoň to jsou pořádné kočky, za kterými se všichni otočí. Celý sportovní svět nyní obdivuje křivky brazilských volejbalistek a podívat se na ně můžete i vy, a to prostřednictvím naší fotogalerie!

Brazilským volejbalistkám olympiáda v Riu nevyšla podle představ. Jejich turnajová cesta totiž skončila předčasně. Sice nevyhrají medaili ve svém odvětví, ale kdyby se soutěžilo v kráse, tak by nějaký z cenných kovů určitě získaly, no jen posuďte sami!

Turnaj jim nevyšel. Ve čtvrtfinále sice bojovaly ze všech sil, ale i tak to bylo málo. Souboj s Čínou nakonec skončil 2:3 na sety v jejich neprospěch. Brazílie smutní, další cenný kov nebude, alespoň ne ve sportu, ve kterém svoji domovinu reprezentovaly.

Domácí výběr se ale pyšní i jinak. Je totiž nejvíce sexy ze všech, které na olympijských hrách startují. Vybrali jsme pro vás ty největší kočky z brazilské volejbalové reprezentace a naplnili jimi naši fotogalerii. Když už je v Riu tak nějak vše na pytel, tak jejich volejbalistky za to stojí…

Mohlo by vás zajímat

Další články