Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Tohle je nejluxusnější šestihvězdičkový hotel... Ale pro koně!

Umm Qarn
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie

Katarští milionáři se jezdí rekreovat do sedmihvězdičkového Burj Al Arab, jejich divocí plnokrevníci si musí vystačit s počtem o jednu hvězdičkou méně, zato ale se servisem hodným přímo králů.

Hotel pro koně Umm Qarn nabízí svým čtyřnohým hostům vše, na co by si mohli vzpomenout, respektive na co si vzpomenou arabští šejkové. Ale není to jen o rozmazlování pro domácí miláčky, koně mají v hotelu také tvrdý trénink pod vedením hlavního trenéra Albana de Mieulleho, který je připravuje na dostihy.

A to všechno za zlatými dveřmi hotelu, kde se nachází jen to nejluxusnější vybavení. Koně zde mají své vlastní fitness studio, dostihovou dráhu, bazén a dokonce i solárium. V zájmu šejků ale není udělat z běloušů černé Mustangy, nýbrž se solárium používá na vysoušení koní po koupeli v bazénu a na zahřátí po mrazivé pouštní noci, která v Kataru může dosahovat až -5 stupňů Celsia.

V Umm Qarnu také myslí na pořádný koňský foodstyling a ten nejlepší oves se jim dováží až z Mekky luxusní kuchyně - z Francie. Zbývá jen doufat, že se pobyt koní v hotelu šejkům vyplatí a vyplácané statisíce se jim vrátí zpět na dostizích.

Související články

Další články