Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Tohle je nejhorší úřednice v Česku! Referentka Marcela z Prahy 8 ničila babičkám jejich květiny!

Tohle je nejhorší úřednice v Česku! Referentka Marcela z Prahy 8 ničila babičkám jejich květiny!
Zdroj: Facebook.com
"Bez mého povolení tu nic neporoste," řvala na obyvatele Prahy 8 referentka Marcela Železná a ničila práci, ze které senioři měli takovou radost. Trhala květiny a ničila to, co si babičky a dědové s radostí zasadili.

Přeskočila malý plůtek a vytrhala všechno, co viděla. Když se jí ptali, proč to ničí, tak na ně řvala, že je referentkou a bez jejího vědomí v Praze 8 nic neporoste. Tak se projevila hysterická úřednice Marcela Železná

Když pak za ní novináři přišli s kamerou a chtěli vědět, proč se chovala jako zlá a nenávistná slečinka, tak jí došla řeč. Odpovědět neuměla a jen odkazovala na tiskovou mluvčí. Je to smutné, že si z našich daní platíme takové hysterické chudinky.

Běsnění a hysterický záchvat byl podle svědků nejsilnější v Šimůnkově ulici. "Slyším dole někoho křičet a koukám, že nám někdo řeže květiny, tak jsem šel dolů a zjistil jsem, že je tu úřednice z radnice se zahradníkem a nadává lidem, že si tady nemají co sázet květiny, že jim nic takového nepovolila," uvedl pro Blesk pan Miloš Neřvala.

Když chtěl pan Neřvala vysvětlení, tak na něj začala arogantně řvát, že je z Odboru životního prostředí Prahy 8 a že to všechno musí pryč, údajně kvůli tomu, že na vytvoření záhonů s květinami nedala žádný pokyn. "Když jsem se snažil argumentovat, spustila na mě, že má určitě vyšší vzdělání než já, a tudíž já jí nemám co povídat," smutně uzavírá pan Neřvala s tím, že zlá úřednice jednu z babiček dokonce dohnala k slzám, když jí řekla, ať si květiny sází na hřbitově.

Nic netrhala, tvrdí Praha 8:

Vedení Prahy 8 zaslalo v pátek 27. 5. do redakce eXtra.cz vyjádření, kde se tvrdí, že slečna Železná květiny netrhala. Celé znění vyjádření najdete ZDE

Související články

Další články

Nejnovější kauzy