Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Tohle je jednoznačně největší samec z Robinsonova ostrova! Ostatní kluci se mohou jít zahrabat!

Míla je vážně samec!
+ Dalších 13 fotografií
Pokud v populární reality show Robinsonův ostrov čekáte přehlídku nadupaných vysportovaných těl z řad pánů, asi budete zklamaní. Na ostrově každý zhubne, ale většina mužského osazenstva vypadá úplně jako sýkorky po obrně. Jediný, kdo by stál za hřích, je oblíbený Miloš Brt!

Míla je prostě borec. Srdcař, který prahne po slávě samozřejmě pouze ve jménu dobré věci. Stejně jako většina fitness nadšenců je nabitý pozitivní energií a elánem do života. Co na plat, že toho v hlavě moc nemá, o to tu přeci nejde.

Míla je totiž jediný samec z ostrova, který stojí za zmínku. Zatímco po ostatních by neštěkl ani pes, Míla denně plní svědomitě své sociální sítě a obohacuje tak svět o své polonahé fotky. To je ostatně to nejvíce žádoucí. Jako každý na ostrově, i Míla shodil dost ze své svalové hmoty, ale jak si můžete povšimnout na jeho Instáči, dal se zase svědomitě do kupy.

Navíc na jeho YouTube kanále teď můžete sledovat denní vlogy přímo z dění na ostrově. A dámy, svlečený je tam opravdu často! Jen tak dál, Mílo, takhle tě máme nejraději. Možná že by Míla měl ostatním soutěžícím dát nějaký návod, jak vypadat jako chlap.

Mohlo by vás zajímat

Další články