Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tohle je jasný přehled: 6 sportů, které už dávno měly být na olympiádě

Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie

Taky vás někdy překvapí, co všechno za sporty se dostane na olympiádu? Třeba drezúra koní? Lukostřelba? Nebo už dávno zrušené přetahování lanem? Naopak olympijský výbor už má v pořadníku nové sporty, které budeme na olympiádě vídat, a těmi jsou golf a ragby.

My máme samozřejmě také svoje návrhy a vsadíme se, že až si to přečte olympijský výbor, tak zbledne závistí, že ho tak úžasné věci nenapadly.

Poker

Tohle si vymyslel náš šéfredaktor, takže to sem musíme dát, i když tomu vůbec nerozumíme a poker je pro nás stejná blbost, jako šachy nebo prší. Ale tak jednou nám Pavel šéfuje, musíme ho poslechnout.

Poledance

Tak tohle mělo být na olympiádě už dávno, tanec u tyče je nebeská dřina a holky jsou pořádné frajerky, nohama by vám uštíply hlavu od krku. Na letní olympiádě by to mělo patřit někam vedle kladiny.

Vybíjená

Typický letní sport, který jsme hráli všichni na parkovišti za barákem a v těláku na základce. Nejlepší na něm bylo, když jsme té namyšlené frajerce z 5. C vyrazili pořádnou ránou dech nebo sestřelili šprta do hlavy.

Na schovávanou

Ještě jsme nepromysleli, jak by se to bodovalo, ale vyhrálo by asi to družstvo, které by v rozmezí 24 hodin našlo všechny členy protějšího družstva schované po celé olympijské vesnici. Vlastně by to byla nejnapínavější reality show. Všichni by měli na těle kamery a natáčelo by se i hledání na pokojích a pod cizími peřinami. Konečně by se veřejnost dozvěděla, kdo s kým během olympiády spí.

Skákání přes gumu

Tohle je něco, co dnešní digitální generace vůbec nemůže znát, ale kdo dal devítky, ten nejen ví, o čem mluvíme, ale ten byl tehdy frajer! Vlastně frajerka, protože skákání přes gumu byla výlučně dívčí zábava. Udržovalo vás to v super kondici a ještě jste se těšili respektu celého sídliště, když jste skákali sedmičky a výš nebo zvládli složité proskakování zkřížené gumy.

Žehlení a vytírání

Jako sorry, ale když tam může být curling...?

Související články

Další články