Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tohle je hodně přes čáru: Žáci jedné školy se těsně před Vánoci převlékli za nacisty a hajlovali!

Tohle chování je hodně přes čáru!
Jedna tchajwanská střední škola ani netušila, jakou sklidí kritiku za svoji školní akci. Žáci místní školy se totiž převlékli za nacisty, postavili si maketu tanku, oblékli se do nacistické uniformy a hajlovali. Tohle chování sklidilo velkou vlnu nevole v Německu nebo Izraeli.

To, co se odehrálo na jedné tchajwanské střední škole, je hodně přes čáru. Studenti z místní školy se zúčastnili opravdu bizarní akce. Den před Vánoci se studenti navlékli do černých uniforem, obuli si černé vysoké holínky a na pažích měli pásky s hákovým křížem.

V rukou přitom měli vlajky, kde byla vyobrazena německá orlice. Tahle akce sklidila velkou vlnu kritiky ze strany Německa a Izraele.

Studenti měli celou akci pěkně promyšlenou. Dokonce si vyrobili maketu německého tanku Tiger a někteří z nich i hajlovali.

Podle serveru Taipei Times se mělo jednat o akci ve stylu cosplay. Což znamená, že se hlavní aktéři snaží imitovat určitou postavu se vším všudy.

O celé akci informoval server The Times of Israel. Samozřejmě že toto chování žáků vyvolalo velkou vlnu pohoršení a kritiky.

Podle dostupných informací se nakonec škola omluvila.

Související články

Další články