Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle je asi nejšťastnější chlápek na světě! Podařilo se mu třikrát vyhrát loterii během tří týdnů!

Musel se upsat Satanovi?

Říkáte si, že nemáte v životě vůbec štěstí? Je to prostě tím, že vám ho někteří kradou. Například takový jednatřicetiletý Christopher Kaelin z amerického Chicaga.

Nejenže se mu podařilo vyhrát loterii, ale on ji dokázal vyhrát celkem třikrát v jednom měsíci!

Christopher Kaelin pak řekl, že je navíc pouze příležitostný hráč a loterijní lístek si koupí čas od času. Když ale vyhrál první, koupil si další. Když vyhrál i ten, koupil si zase jeden. I na něj vyhrál.

Šlo o klasický stírací los a z první výhry získal 25 tisíc dolarů, což je v přepočtu zhruba 500 tisíc korun. „Nemohli jsme tomu se snoubenkou uvěřit. Hned jsme šli na luxusní večeři, kde jsme výhru oslavili. Pak jsem se zastavil na benzínce, abych si koupil další los, a přímo na místě jsem vyhrál další tisíc dolarů,“ vzpomíná na období svého štěstí, které si pravděpodobně vypotřeboval do konce života.

Nakonec se zastavil ve stejném obchodě, kde koupil i první loterijní lístek, a zase na něm vyhrál 25 tisíc dolarů. Když si pak šel i první loterii vyplatit, zjistil, že zapomněl setřít ještě jednu řádku. Když tak učinil, přišel další šok. Z prvního lístku totiž nezískal 25 tisíc dolarů, ale ve skutečnosti 250 000 dolarů.

Ano, tenhle člověk na stíracích losech během jednoho měsíce získal v přepočtu 5,4 milionu korun. Předpokládáme ale, že jelikož si už vybral všechno štěstí, čekají ho už jenom nehody, nemoci a smrt.

Ale to samozřejmě říkáme jenom proto, že mu závidíme.

Související články

Další články