Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tohle bude o prsa! Andrea Verešová a Eva Perkausová bojují o to, která má nejpružnější tělo v Česku!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Andrejka Verešová je soutěživý typ. Na Facebooku ukázala snímek, který má dokázat, že její tělo je ohebné i po dvou dětech. Jenže Andrejku její fanoušci rychle setřeli, když jí napsali, že tuhle pózu už dávno viděli. Dávno před Vereškou ji ukázala Eva Perkausová.

Tohle je konečně facebooková výzva, která nás baví. Nejsou tu žádné zbytečné kecy o charitě, jako když se lidi polévali studenou vodou Jde tu jen o to, ukázat, kdo má nejpružnější tělo v Česku.

Zdálo se, že první šla s kůží na trh Andrejka Verešová (35). Její pružné tělo a dokonalou pozici na Facebooku hltaly pohledy stovek fanoušků. Andrejka byla za hvězdu. Tak to má ráda, je na to zvyklá a tak to v jejím mikrosvětě má být.

Jenže pak jí fanoušci připomněli, že Andrea se jen opičí. Tuhle pozici totiž dávno proslavila modelka a moderátorka Eva Perkausová V jejím případě smekáme klobouček až ke kolenům. Udělat tenhle mostík, když máte obří ňadra, není žádná sranda.

Otázka, zda má nejohebnější tělo v Česku Vereška, nebo Perkausovic holka, je stejně nakonec zbytečná.

S přehledem si je totiž namaže na chleba moderátorka Veronika Sasková, která z nováckého Prásku přechází na Primu. Tahle holka je totiž pružná, má výstavní prsa a ještě navíc sílu v rukách.

Související články

Další články