Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

To snad není pravda! Tenhle kluk se baví tím, že se nechává přejet vlakem!

Strojvedoucí ho evidentně vidí a každé prudké zabrzdění může ohrozit lidské životy ve vlaku. Než se kolos zastaví, trvá to i několik velmi dlouhých stovek metrů a děsivých desítek sekund. Pasažérům pak hrozí zlomeniny a snad i vážnější zranění. Navíc muž, který sedí v řídicí kabině vlaku a vše vidí, z toho může mít doživotní psychické následky, že někoho přejel.

A co na to třeba říkají lidé z Galicie, kteří právě teď tráví čas v márnici, aby identifikovali své příbuzné? Co na to říká vlastně kdokoliv, kdo viděl tyhle záběry ze španělské kamery a vstaly mu z toho na hlavě vlasy hrůzou? Ano, mluvíme o tom, že před několika dny svět zaskočila zpráva o strašném vykolejení vlaku s mnoha mrtvými, a ihned nato tu máme idiota, který se baví tím, že se nechává přejet a ani si neuvědomuje, že kvůli němu mohou nastat další ztráty na životech.

Ne jeho. Evidentně je pro něj bezcenný, tak nač si dělat starosti. Litujeme všechny ti lidi, co se kvůli němu jednou zraní, nebo snad ještě hůř.

Mohlo by vás zajímat

Další články