Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

To se může stát jen tlustým: Morbidně obézní ženu zabilo, když se přetáčela na posteli

Zabila ji obezita. (Ilustrační foto)
Dvousetkilová žena se v noci chtěla přetočit na druhý bok. Jenže tenhle nevinný pohyb odstartoval šílenou řetězovou reakci, která ji nakonec stála život.

Susan Ann zemřela velice zvláštním způsobem. V noci se otáčela na posteli na druhý bok, jenže nápor jejího těla postel už nezvládla a vypověděla službu. Pod dvoumetrákovým tělem ženy praskla tak nešikovně, že ji prakticky vystřelila do vzduchu a ona přistála na nábytku.

Susan Ann byla už roky připoutaná na lůžko kvůli velké obezitě, nechodila, dokonce i sedět jí dělalo problémy. Tolik pohybu naráz její zkřehlé kosti nevydržely, takže když pod Susan Ann praskla postel a došlo ke zvláštní řetězové reakci, odnesl to kloub, zlomila si nohu a bedra.

Přivolaní záchranáři si s šestašedesá­tiletou ženou nevěděli rady. Kvůli její tloušťce ji nemohli dostat z domu obvyklým způsobem na nosítkách. Dokonce uvažovali i o tom, že budou muset provést nějaké bourací práce. Bylo to tip ťop, ale nakonec ji ven dostali a převezli do nemocnice. Pro Susan Ann ale bylo už pozdě. V lékařské zprávě podle webu metro.co.uk stojí, že zemřela kvůli zlomeninám, selhání plic, morbidní obezitě, cukrovce a selhání ledvin.

Mohlo by vás zajímat

Další články