Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

To rve srdce: Pětiletá dívka namalovala, jak ji zneužíval kněz!

Tenhle kněz do nebe nepřijde.
Zdroj: Twitter, Profimedia
Ubližování dětem je neodpustitelná věc! Zvlášť, když se jí dopustí někdo, kdo má plnou důvěru rodičů a má naopak být svým morálním životem příkladem. Otec Joao da Silva (54) učil malé žáky angličtinu, když najednou jedna holčička odmítla na lekce den ze dne chodit. Rodiče se později dozvěděli děsivý důvod.

Joao da Silva kázal a učil v brazilské oblasti Montes Claros a v místní komunitě byl oblíbený. Najednou jedna z jeho žaček odmítla bez vysvětlení chodit na lekce angličtiny. Uzavírala se čím dál tím víc sama do sebe a nechtěla mluvit ani s rodiči.

Ti se o pětiletou dceru báli a poslali ji k dětskému psychologovi. Na zneužívání měli podle chování holčičky podezření, a tak začali hledat důkazy v jejím pokojíčku. To, co našli, je šokovalo. V jedné knížce bylo šest obrázků. Na nich holčička namalovala, co se dělo.

V jednom z nich holčička křičí a muž ji drží za nohy. Po pohledu na druhý stydne krev v žilách. Dívka se snaží muži uniknout a je nahá. On ji ale pevně drží.

„Našli jsme celkem 6 obrázků, na jednom z nich je i muž s erekcí,“ řekla místním médiím Karine Maia, která pomáhá napadeným ženám a dětem.

Kněz je momentálně ve vazbě a na výsleších. Místní se ale bojí, že místo trestu bude odvolán Vatikánem, který své pedofilní kněze bohužel stále bere pod ochranná křídla.

Související články

Další články