Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

To není příliš dobrá zpráva z Ameriky: Obama vypadá přesně jako Satan!

Ach, ta podoba! Satan (vlevo) a americký prezident Barack Obama (vpravo).
Zdroj: dailymail.co.uk

Pokud nepatříte k pravidelným divákům dokumentární televizní stanice History Channel, sérii "The Bible" s největší pravděpodobností neznáte. V zahraničí však jde o velký hit. A očividná podobnost mezi Satanem (kterého v jedné z posledních epizod ztvárnil herec Mehdi Ouzaani) a americkým prezidentem Barackem Obamou jistě pobaví úplně každého.

Náboženská minisérie Marka Burnetta a Roma Downeyho má v USA obrovskou sledovanost. Dokonce se na ni dívá víc lidí než na populární talentovou soutěž American Idol. Nelze se tak divit, že zpráva o Obamově "dvojníkovi" se rozletěla internetem doslova rychlostí blesku.

Američané jsou známí puritáni, takže se ještě určitě máme na co těšit. Možná si vzpomenete, že v první řadě seriálu Hra o trůny se objevila useknutá hlava, připomínající George Bushe mladšího. Televizní kanál HBO tehdy okamžitě vydal omluvu, celá kauza se několik týdnů přetřásala v médiích a nakonec vyšla Blu-ray reedice, ve která byla "Bushova hlava" odstraněna. Čeho se dočkáme tentokrát?

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy