Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

To není příliš dobrá zpráva z Ameriky: Obama vypadá přesně jako Satan!

Ach, ta podoba! Satan (vlevo) a americký prezident Barack Obama (vpravo).

Pokud nepatříte k pravidelným divákům dokumentární televizní stanice History Channel, sérii „The Bible“ s největší pravděpodobností neznáte. V zahraničí však jde o velký hit. A očividná podobnost mezi Satanem (kterého v jedné z posledních epizod ztvárnil herec Mehdi Ouzaani) a americkým prezidentem Barackem Obamou jistě pobaví úplně každého.

Náboženská minisérie Marka Burnetta a Roma Downeyho má v USA obrovskou sledovanost. Dokonce se na ni dívá víc lidí než na populární talentovou soutěž American Idol. Nelze se tak divit, že zpráva o Obamově „dvojníkovi“ se rozletěla internetem doslova rychlostí blesku.

Američané jsou známí puritáni, takže se ještě určitě máme na co těšit. Možná si vzpomenete, že v první řadě seriálu Hra o trůny se objevila useknutá hlava, připomínající George Bushe mladšího. Televizní kanál HBO tehdy okamžitě vydal omluvu, celá kauza se několik týdnů přetřásala v médiích a nakonec vyšla Blu-ray reedice, ve která byla „Bushova hlava“ odstraněna. Čeho se dočkáme tentokrát?

Související články

Další články