Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

To nejhorší z českého Facebooku: Říkají si Odvážné bohyně, ale z jejich fotek se vám zvedne kufr

To je teda materiál co?
+ dalších 3 fotografií
Český Facebook je plný šílených virálů, ale garantujeme vám, že něco takového jste ještě neviděli. Skupina podivných žínek si založila facebookovou skupinu s názvem Odvážné bohyně a jejich fotky boří internet. Podívejte se na ty nejšílenější obrázky, které jsou lidé schopni zveřejnit. Upozorňujeme vás, že z některých se vám opravdu zvedne kufr.

Lidé bývají různí a zrovna u Čechů si na to musíme zvyknout. Někteří se nezdráhají zveřejnit na internetu fotky, které by nenašly místo ani v rodinném albu. Na českém Facebooku se objevila specifická skupina žen, které se domnívají, že jsou opravdu žhavé a sexy.

Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby to byla pravda. Dámy v letech si nechávají říkat Odvážné bohyně a vytvořily si skupinu pod stejným názvem. V ní se to hemží nevkusnými a vulgárními fotkami a dámy se navzájem plácají po ramenou, jaké jsou kočičky. Fotky jsou velmi obscénní a slabým jedincům by se při pohledu na ně nemuselo udělat dobře.

Odvážné bohyně jsou opravdu dosti odvážné, ale to je tak všechno. Ovšem zhlédnout všechny fotky, to už notnou dávku odvahy vyžaduje. Opravdu to nejsou snímky pro každého!

Podívejte se do galerie a uznejte sami, že na nich nic božího není.

Mohlo by vás zajímat

Další články