Čtyřicetiletá vyžilá modelka Angelique Frenchy Morgan a její kamarádi Justin Jedic a Mauricio Galdi, kteří se normálním lidem už moc nepodobají, se nechali nafotit na pláži. Fotky jsou velmi obscénní, ale hlavně že splnily svůj účel, a to strhnout na sebe pozornost.

Nepříliš úspěšná televizní hvězdička se na sebe snaží upoutat pozornost neustále. Tahle povedená trojka má velmi zvláštní úchylku. Všichni prošli už desítkami plastických operací, a to jenom proto, aby se jejich vzhled přiblížil ikonám Barbie a Kena.

Když se na ně pozorně a zblízka podíváte, rozhodně není o co stát. O přirozené kráse nemůže být absolutně řeč a jejich těla, zjizvená tunami plastik, vypadají opravdu příšerně.

Takhle to dopadá, když lidé nemají světu co nabídnout a chtějí být viděni za každou cenu. Jejich trapné natřásání před zraky fotografů nezná mezí. Ale všichni tři jsou evidentně nadmíru spokojeni s výsledkem a pozornost si náramně užívají. Škoda že nejspíš netuší, že jsou středem zájmu jenom proto, jak moc bizarní jsou. Tihle nemají lidem co ukázat, protože ničím hodnotným neoplývají.

Ale tak některým to ke štěstí jaksi stačí.