Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

To jsou věci: Nejlepší lék na nevěru je obezita!

Zdroj: Profimedia

Jak se zbavit přebytečných kil? Nejnovější objev z Velké Británie je dost překvapivý – k hubnutí údajně pomáhá nevěra. Vyplynulo to z průzkumu mezi uživateli seznamky, která je určena ženatým a vdaným klientům a klientkám, hledajícím nezávaznou bokovku.

Průzkumu se zúčastnilo celkem 3000 nevěrných mužů a žen z Velké Británie. Z 1500 dotázaných žen jich 62 procent potvrdilo, že jakmile začaly zahýbat, podařilo se jim rychle zhubnout v průměru skoro pět kilogramů.

U mužů byl výsledek trochu nižší, ale stále zajímavý – 53 procent mužů uvedlo, že se začátkem mimopartnerského vztahu shodili v průměru tři kila.

„Lidé, kteří ve svých vztazích nejsou šťastní, mají tendence více jíst a tedy i přibírat – to se začátkem mileneckého vztahu většinou skončí,“ odůvodňuje to mluvčí seznamky Emily Pope. „Navíc mají lidé v novém vztahu více sexu, což také pomáhá ke spalování kalorií,“ dodává.

Jsou ale i skeptikové, kteří za hubnutím nevěrných lidí vidí zcela jiné důvody. „I když si namlouváte, že sex na jednu noc je skvělá zábava, ve skutečnosti jste z nevěry ve stresu. A jedním z projevů stresu je právě ztráta hmotnosti,“ říká doktor Jeff Gardere. Ztráta nadbytečných kil je pak podle něj znehodnocena nebezpečím psychických onemocnění. „Takové hubnutí jistě nestojí za to,“ uzavírá.

Související články

Další články