Slovenský bulvár přetřásá článek deníku Plus jeden deň, který zveřejnil přehled honorářů hvězd, což je sice u nás normální, ale na Slovensku, kde bere policista po pěti letech praxe necelou tisícovku eur a ve východní části země prý někteří chudáci samou bídou dokonce hryžou kůru ze stromů, se tohle prostě nedělá, protože to budí vášně.

Zatímco dvě třetiny interpretů na seznamu těch, co berou za vystoupení více než tisíc eur, jsou nám zcela neznámé, zaujalo nás, že oproti loňsku si značně pohoršil rapper Patrik Rytmus Vrbovský (36), který si teď může říkat o bezmála dvacet tisíc korun méně než jeho polovička, v Česku naturalizovaná Slovenka Dara Rolins (40).

Ta si podle deníku říká za kšeft o 3300 eur, zatímco její přísňák z Přísňákova a Král ulice Patrik jen dva a půl tisíce.

Zajímavé je i to, kdo si bere nejvíc. Nejdražšími umělci současnosti jsou jednoznačně Richard Müller (52) a Jožo Ráž (58), kteří si na „naše“ přijdou minimálně na sto padesát tisíc. Čím to je? Prvně jmenovaný už sotva stojí na nohou a ten druhý je pro změnu sociopat, který nenávidí lidi a svou vlastní tvorbu, pročež většinu života tráví s kamarády motorkáři „on the road“, případně někde u pípy.