Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

To jsou tedy nervy! HIV pozitivní student vesele spal s dalšími partnery a dokonce s třiceti z nich natočil sex tapes!

Na takové fotky balil partnery.
Zdroj: Instagram

Michael Johnson byl vysokoškolský student a wrestler na Lindenwood University v americkém státě Missouri. Ve svých dvaadvaceti letech se dozvěděl, že je HIV pozitivní, ale nijak mu to nezabránilo vyhledávat další partnery, mít s nimi nechráněný sex a tím svou nemoc vědomě rozšiřovat, což je v Americe trestné.

Policie navíc s odstupem měsíce zjistila, že na jeho počítači je natočeno 32 tajně pořízených záznamů sexu s partnery. K jejich natočení používal ukryté kamery ve svém pokoji.

Své partnery hledal na sociálních sítích, kterých měl pěknou sbírku a vystupoval na nich pod přezdívkou Tiger Mandingo. Měl tři facebookové stránky, dva účty na Twitteru, účet na Vine a také Instagram účet. Všude samozřejmě dával fotky svého svalnatého těla, čímž své budoucí partnery lákal k sexu.

Podle policie by mohl za vědomé rozšiřování HIV dostat až doživotní vězení. Problém je, že zbytek jeho života nebude trvat moc dlouho, ale svým konáním potenciálně zničil životy třem desítkám dalších lidí.

Související články

Další články