Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

To je video: Průsvitný hrudník přítelkyně Topolánka juniora: Ukázkové dvojky i bradavky!

Podívejte se na Simonu Dvořákovou v průsvitném modelu.
Zdroj: herminapress.cz

Partnerka Tomáše Topolánka (19) Simona Dvořáková (18) byla jednou z hvězd módní přehlídky, kde se představovaly modely od italského návrháře Valentina. Kráska, která před lety získala titul Miss Golf, se na módním mole předvedla v modelu, jehož vršek tvořila látka jemná a průsvitná jako pavučina a drobné květinové aplikace. Decentní prvky ale vůbec nezakryly ukázková ňadra, která Simona stejně jako modelky na zahraničních přehlídkách neskrývala.

Dvořáková se několikrát ve společnosti ukázala v doprovodu Topolánka mladšího, tentokrát ale pouze odvedla svou práci a odešla domů. „Simona se několikrát prošla po mole a po skončení přehlídky zmizela,“ řekl nám jeden z hostů, který si krásky všiml.

Od Simony Dvořákové by si měly vzít příklad leckteré české modelky, které se sice rády producírují po mole, ale hledají sebemenší příležitost, aby na sobě zakryly, co se dá, a jakékoliv nechtěné odhalení prsou považují za nepřekousnutelný trapas. Přestože v našich podmínkách honoráře za přehlídky bývají směšné, na rozdíl od zahraničních apanáží i u nás mají možnost předvést svou profesionalitu.

Související články

Další články