Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

To je tělíčko! Bývalá Miss Earth Tereza Fajksová ukázala své dokonalé křivky

Je to skvostný pohled.
Zdroj: TMR
+ Další fotografie
Modelka a Miss Earth 2012 Tereza Fajksová využila první prosincový víkend k odpočinku a vyrazila s kamarádkou do Nízkých Tater. Kromě prvního letošního snowboardingu relaxovala i ve wellness centru. V červených bikinách ukázala své luxusní křivky a prozradila recept na dokonalé tělo.

Miss Earth Tereza Fajksová (26) si ten svůj život umí ale pořádně užívat. Přítele nechala doma a vyrazila si s kamarádkou odpočinout do wellnessu. A tam se nebála vystavit své přírodní vnady, které nenechají chladným nejednoho muže.

Modelce jako každé ženě dělá dobře, když se líbí, proto byla ráda středem pozornosti. A samozřejmě také ví, že ale krása není jen tak zadarmo, proto podstoupila i různé zkrášlovací procedury, nejvíc si nemohla vynachválit masáže.

„Potřebuji je především kvůli svému povolání. Často nosím vysoké podpatky. Tak skvěle, jak mě tady masérka namasírovala, tak mě dokázali namasírovat zatím jen v Thajsku nebo na Bali," řekla se smíchem krásná Tereza.

Samozřejmě nešlo přehlédnout, jak si stále drží dokonalou postavu. Jak to jen bývalá Miss dělá, že se nebojí ukázat i přes zimu, kdy se tělo „zatepluje“ tukem, vnady v bikinách?

„Nejsem žádná dietářka. Samozřejmě se snažím jíst zdravě, ale svíčkovou, rajskou a koprovou omáčku neodmítnu. Snažím se spíše sportovat. Hraju volejbal, tenis, beach, plavu, jezdím na kolečkových bruslích. A používám hodně kvalitní kosmetiku, která není testovaná na zvířatech. Na tom si hodně zakládám. Miluji totiž zvířata,“ řekla kráska, která stále studuje na Mendelově univerzitě v Brně obor mezinárodní teritoriální studia.

Přesvědčit se můžete sami, že má Tereza rozhodně co ukázat

Související články

Další články