Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

To je teda gól! Podívejte se, jak ochranka Rolling Stones brutálně škrtí zpěváka z Red Hot Chilli Peppers!

Anthony Kiedis, slavný zpěvák z kapely Red Hot Chilli Peppers, vcházel nedávno do hotelu Four Seasons v americké Filadelfii, kde byl ubytovaný. Bohužel, ochranka postávající u vchodu ho měla za fanouška, který se chce do hotelu dostat, protože jsou tam ubytovaní Rolling Stones. To se samozřejmě Anthonymu Kiedisovi moc nelíbilo a strhla se rvačka, která skončila tak, že aktivní ochranka začala slavného zpěváka škrtit.

Postávající paparazzi pak zasahujícím začali vysvětlovat, že ta nebohá osoba, kterou škrtí, je ve skutečnosti velmi slavný zpěvák. Pravda, možná ne tak slavný jako Rolling Stones, ale kousek pod nimi na žebříčku slávy je určitě.

Nakonec ho, po zásahu dalších členů ostrahy, ochranka pustila dovnitř, ale s pěkným trapasem.

Hotel Four Seasons poté vydal prohlášení, že nešlo o nikoho z jejich ochranky. Také nešlo o oficiálního zaměstnance skupiny Rolling Stones. Ochranka této kapely si údajně pronajala ještě nějaké pomocné síly.

Anthony Kiedis nakonec také vydal své prohlášení. Napsal prostě: „Miluju Rolling Stones.“ Ať to myslel jakkoli…

Mohlo by vás zajímat

Další články