Robert Pattinson se konečně zbavil smradlavé přísavky Kristen Stewart, dívky, která nesnáší hygienu, miluje postarší režiséry a pořád se tváří, jakoby jí někdo operoval slepák bez narkózy.

Proto si teď užívá přízně svých fanynek a mnoha slavných krásek, které mají na rozdíl od expřítelkyně kladný vztah k deodorantu, a Robert tak konečně může brát holky na rande do restaurace beze strachu, že se jim smradem zkroutí stůl. Se kterou však nyní dívčí idol ve skutečnosti chodí, to vlastně nikdo neví. Spekuluje se celkem o pěti ženách, kterou byste mu vybrali vy?

Katy Perry

Po mnoha spekulacích se ukázalo, že zpěvačka byla jen tím, kdo Robertovi nastavil ramínko, když brečel po Kristen. Navíc přiznala, že před ním prdí. A to bylo i na Roberta, zvyklého na týden nemytou Stewart, až moc.

Riley Keough

Herečka byla viděna s Robertem jednou, když je paparazzi přistihli v autě. Bulvár už jim pomalu plánoval veselku, ale oba vztah popřeli. Od té doby je spolu nikdo neviděl.

Sia

Robert si se zpěvačkou vyrazil na koncert Beyoncé. Všude samozřejmě hned visely titulky o tom, že to mezi nimi jiskřilo, jako když Daniel Nekonečný na koncertě vystrčí zadek. Jenže mezi nimi nic nebylo a Sia je lesbička. Leda že by… ale nic.

Sarah Gadon

Herci spolu točí už druhý film a na place to mezi nimi prý jiskří. Jenže lidé okolo toho nažvaní. Takhle to zřejmě jiskří mezi Robertem a libovolnou popelnicí, kolem které projde. Nicméně by na drbech o Sarah mohlo být něco pravdy. Navíc je podobný typ jako Kristen a je známo, že muži si vždycky vybírají podle stejného mustru.

Caitlin Cronenberg

Dcera režiséra Davida Cronenberga, s níž byl Robert zachycen při kamarádském objetí a puse. Skandál, už spolu určitě tajně čekají třetí dítě! Ne. Ani Caitlin není ta, která by Kristen po Robově boku nahradila.