Myslíte, že se dožijete 100 let? A co myslíte, že budete dělat na oslavě svých stých narozenin? Pravděpodobně si budete slintat na břicho, že ano? Doris Deahardie měla ale na své sté narozeniny trochu jiné plány. Dokonce ještě epičtější, než se jí povedly zorganizovat.

Původně se měla na své sté narozeniny proletět ve vrtulníku a pilota se pak zeptala, zda by se před ní mohl za letu svléknout. To pilot samozřejmě odmítl. Jednak proto, že ho za to neplatí, a pak také proto, že by to bylo dost nebezpečné. Rodina pak babičku přesvědčila, ať si raději pozve normálního striptéra, protože to každá správná rodina své stoleté babičce přeci musí dopřát, ne?

A tak se také stalo. Doris z městečka Saundby v Anglii měla narozeniny svých 100 let, kde jí soukromě zatančil striptér, po kterém měla jeden hlavní požadavek – musel ukázat úplně všechno. Doris se na to také připravila, měla s sebou připravenou lahvičku olejíčku pro potírání na tělo a také šlehačku, kterou striptér olizoval z jejího obličeje.

Aby toho nebylo málo, z celé té velké slávy vzniklo také video. Kdo by nechtěl být ve sto letech taková čiperka?