Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

To je „překvapení“, Míšo: Ochotská oficiálně oznámila, že chodí s tenistou Rosolem! Upřímnou soustrast, Lukáši!

Dva z devíti milenců Míši.
Zdroj: Herminapress, koláž Jaroslav Sauer

Moderátorka Míša Ochotská (28) dnes zcela zbytečně oznámila, že chodí s tenisovým reprezentantem Lukášem Rosolem (27), čemuž nikdo nerozumí, protože s Rosolem chodí už od listopadu (v období listopad – únor chodila souběžně i s podnikatelem Michalem Exnerem), jen o tom bylo blbé mluvit v tom souběhu chození i v době rozchodu s Exnerem (bulvár nachytal Ochotskou s Rosolem v tajném bytě), a tak teď Míša předstírá, že v té době s Rosolem pouze kamarádila (ha, ha) a nějak to přerostlo až teď (ha, ha, ha).

Ochotské každopádně gratulujeme ke „zmáknutí“ naivního a nevybouřeného Rosola, kterému se nesmějeme, protože ve svém věku nemá absolutně žádnou šanci Míšu prokouknout. Uznal to nedávno i sám Exner, který je velkým znalcem žen, a až zpětně zjistil, že to Míša je skutečná znalkyně práce se zamilovaným protějškem.

No nic, Rosol je každopádně zamilovaný jako blázen a my mu to přejeme a vzkazujeme, že víme, že Míša už je jiná, lepší a až pojede na turnaj, tak tu na něj bude v celibátu čekat. A že to fakt nemyslíme ironicky, protože víme, že jen vy dva víte, co se mezi vámi odehrává, a že to fakt není z její strany vypočítavost, ale prostý, lidský cit!

Související články

Další články